אודות

מתוך כתבה במגזין את
מתוך כתבה במגזין את

משרד 'ארבל עורכי דין ושמאות מקרקעין'
נוסד ומנוהל על ידי לימור ארבל, עורכת דין בעלת LL.B במשפטים, שמאית מקרקעין בעלת ותק וניסיון רב בתחום שמאות המקרקעין, מגשרת מוסמכת וחברה בלשכת שמאי המקרקעין ובלשכת עורכי הדין בישראל.

בין לקוחותינו
כיום אנחנו משרתים לקוחות מגוונים מכל רחבי הארץ, מהמגזר הפרטי ועד העסקי, חברות ציבוריות ויזמים פרטיים כאחד, תוך שיתוף פעולה עם גורמים כגון: אדריכלים, כלכלנים, משרדי תיווך ועורכי דין אחרים על פי מידת הצורך. כל זאת במטרה לתת לקהל לקוחותינו את כל המידע הגלום בנכס ובכך לאפשר קבלת החלטות נכונה בנוגע לנכסים שונים העומדים בפני סוגיות שונות. ברבות השנים צברנו ידע וניסיון בכל הנוגע לסוגיות שמאיות, תכנוניות, משפטיות ואחרות כדי לקיים את חובתנו המקצועית כלפי קהל לקוחותינו ברמה הגבוהה ביותר. השתתפות רציפה בתוכניות הכשרה מקצועיות ועדכניות הכוללות הרצאות, ימי עיון וקורסים מקצועיים מאפשרים לנו לעמוד בתו תקן תוך מתן שירות אישי וליווי מלא של לקוחותינו עד לקבלת התוצאות הרצויות.

חזון
שולטים בעולם המקרקעין ועושים שימוש בידע לטובת הלקוח. מקדשים מקצוענות ומיישמים אותה מהכוח אל הפועל. לא רק מעריכים נכסים – מעריכים אנשים. משרתים לקוחות, לא רק מטרות. לומדים ומתפתחים כל הזמן כדי להשתפר ולהשתבח. נותנים יחס VIP לכל לקוח ללא קשר לגודלו, לעושרו או למעמדו. עוזרים ללקוחות להרוויח יותר ולשלם פחות. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או עצה.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם