סיפורי הצלחה

אחד מלקוחותינו ביקש להקטין את היטל ההשבחה שהוטל על דירת גג שמכר. לאחר ששמענו את פרטי המקרה ולאור שליטתנו לא רק בשמאות אלא גם בדיני מקרקעין, הבטחנו לו דבר אחד שהפך אותו למאושר… אבל גם סקפטי: "היה רגוע, נוכל להוציא אותך עם היטל השבחה על סך 0 שקלים". לא חלף זמן רב עד שהודענו לו "זכינו". ״בהתחלה חשבתי שעובדים עלי" ענה הלקוח בהתלהבות, "אני בהלם״. מה שקרה בפועל הוא שתוך הכרותינו עם חוקי המקרקעין ידענו להניע מהלך שהוביל לקבלת החזר מלא על היטל ההשבחה מוועדת התכנון והבניה. לא רק שחסכנו לו מאות אלפי שקלים, גם חסכנו לו תורים והמתנות ארוכות בהתנהלות מול הבירוקרטיה של הוועדה.

לקוחה שעמדה בפני מכירת קרקע שבבעלותה נתקלה במס שבח על סך 800 אלף שקלים! היא הגיעה למשרדנו מבוהלת ובקשה לדעת אם תוכל ליהנות מהקלה, אפילו קלה, במס הגבוה. בעזרת תכנון מס, תשאול הלקוחה ובדיקת הפרצות בחוק – גילינו שניתן להוריד את מס השבח לא באופן קל, אלא באופן משמעותי. את הבעת פניה כאשר קבלה את הבשורה אפשר רק לדמיין, שכן היא הופתעה לגלות שלא רק זכתה להנחה – מס השבח שלה צנח ב – 75 אחוזים מ 800 אלף שקלים למס שבח בסך 200 אלף ₪ בלבד! מן הסתם זכינו לציון לשבח מהלקוחה שהרגישה בסוף התהליך כאילו זכתה בהגרלת הפיס.

כשאתם עומדים בפני עסקת נדל"ן יקרה, כדאי שתבחנו את המצב בשבע עיניים כדי לא ליפול לעסקאות שתתחרטו עליהן. כך השכיל לעשות לקוח שרצה לקנות בית יקר ולו רק בגלל גינה שמצויה בחזית הבית, שצבעה בירוק את ביתו לעתיד ואת חלומותיו. בבדיקה שערכנו התגלה כי הגינה עליה 'בנה' עשויה להיעלם בקרוב, שכן השטח מיועד למבני ציבור. בשל המידע החדש הלקוח ביטל את העסקה ולימים גילה שצדקנו. כך, למעשה, חסכנו ממנו הוצאות על בית שבחזיתו חלום שהתפוגג ולצידה ירידת ערך משמעותית לנכס.

חברה שמקבלת מאתנו ייעוץ שוטף בתחום המקרקעין ביקשה למכור נכס שברשותה ב – X  שקלים. לפני פרסום הנכס למכירה הם פעלו נכונה וביקשו שנערוך בדיקות וסקרים על האזור ועל הנכס המיועד למכירה על מנת לקבוע לו מחיר ריאלי. כך גילינו שסביבת הנכס המסחרי המוצע על ידם למכירה עומדת לשנות פניה עקב הקמת תחנת רכבת קלה בסמוך, שתקפיץ את ערך הנכס בעשרות מונים בשל נגישותו הגבוהה. X  השקלים הפכו בין רגע ל 2X שקלים ולהוכחה שהמידע שאנו מספקים שווה כסף, הרבה כסף.

עומדים בפני עסקת נדל"ן? לחצו כאן כדי לחסוך לעצמכם זמן רב והרבה כסף

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם