צוואות וירושות

אם אינכם קוראים את דף זה רק לשם השכלה כללית, הרשו לנו לפתוח בהבעת צער כנה על אובדן אדם יקר לכם. כמשרד שמומחה בדיני מקרקעין ובשמאות מקרקעין אנחנו עומדים לרשותכם, היורשים, בכל ענייני ירושת המקרקעין ובהקלות ניכרות בתשלומי מס שבח, עד כדי ביטולם כליל.

כיום המציאות המשפטית בישראל קובעת כי העברת נכסי עיזבון מן המוריש אל יורשיו אינה מהווה אירוע מס. עם זאת, יורשים רבים בוחרים למכור את נכסי המקרקעין שקבלו בירושה ורוצים לעשות זאת מבלי להיות מחויבים בתשלומי מס, על אף שמכירת נכסי ירושה היא אירוע מס לכל דבר ועניין. במקרה כזה באה לביטוי מומחיות משרדנו בשליטה מוחלטת בדיני המיסים, דיני מקרקעין ואף בשמאות מקרקעין.

לעיתים תכנון המס מורכב ביותר, כגון במקרה של ירושה הכוללת בניין עם זכויות בניה או דיירים המחזיקים דירות בשכירות מוגנת, לעיתים הוא פשוט ודורש התנהלות נכונה בכל הקשור לקבלת בעלות על נכס מסוים וחלוקת כספים בין היורשים. יהיה המקרה שלכם אשר יהיה – תכנון מס מוקדם ושקול תוך התייעצות עם המומחים של 'ארבל עורכי דין ושמאות מקרקעין' תעזור לכם להקטין חיובים של מיסי מקרקעין ולעיתים אף להעלימם כליל! משמעות הדבר היא חיסכון עתק שיכול להגיע למאות אלפי שקלים ויותר.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם