כיצד לבחור עורך דין מקרקעין בראשון לציון?

אם יש איזשהו פרויקט נדל"ן שאתם מעורבים בו, ובזה נכלל גם פרויקט של רכישת דירה, השבחת קרקע, השכרת משרד או מפעל, או כל מהלך אחר הקשור בתחום הנדל"ן, אתם רוצים למצוא עורך דין מקרקעין בראשון לציון, שילווה אתכם כבר מהשלב הראשון של הפרויקט, ועד סיומו, תוך שהוא מעניק לכם את המעטפת המשפטית הנדרשת על מנת להבטיח שאתם פועלים נכון אל מול הצדדים השלישיים מולם אתם עובדים, וכדי להבטיח שאתם מקבלים את המגיע לכם, וגם מבצעים את החובות שלכם על פי חוק.

הגורם המתאם בינכם ובין המעורבים בפרויקט ברמה המשפטית
בהיסטוריה של עולם הנדל"ן, ישנם אין ספור מקרים בהם טעויות משפטיות קטנות ושוליות, הובילו להוצאות כספיות משמעותיות, ולעיתים אף גבוהות יותר מההוצאות הישירות של הפרויקט. כך למשל, אם אתם מבצעים בנייה עצמית של בית על קרקע פרטית שלכם, אתם רוצים להבטיח שאתם מסדירים את מערכת היחסים בינכם ובין הקבלן ועובדיו. אתם רוצים להבין מה היא האחריות שלכם כלפי העובדים, ולעגן אותה בהסכם ובפעולות הנדרשות, כמו למשל ביטוח של כל העובדים כאשר הם נמצאים בשטח הפרטי שלכם. הסוגיות המשפטיות שיכולות לעלות במהלך פרויקט נדל"ן, פשוט ככל שיהיה, הן רבות ומגוונות, ורק עורך דין מקרקעין בראשון לציון יוכל להציע לכם את הידע הנדרש ואת הכלים הנדרשים על מנת להבטיח שאתם פועלים על פי החוק, ושאתם מבצעים את כל הפעולות המיועדות להגן עליכם בשעת הצורך.
קבלנים במזכרת בתיה, ברחובות ובכל השפלה יכולים לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין בראשון לציון להגנה משפטית שתלווה אותם בפרויקטים הנבנים על ידם.

ליווי וייצוג בשעת הצורך

הצורך בשירותיו של עורך דין מקרקעין בראשון לציון, יכול לעלות גם במצב שבו הדברים כבר התדרדרו ביניכם ובין צד שלישי, ואתם זקוקים לייעוץ וייצוג משפטי, על מנת לזכות להגנה הטובה ביותר מול בית המשפט. במקרה כזה, הצורך בעורך דין הוא ברור וכמעט אינטואיטיבי, אך חשוב להבין שככל שתערבו את עורך הדין בשלבים המוקדמים של הפרויקט, וככל שעורך הדין ילווה אתכם יותר זמן לאורך הפרויקט, ויהיה אחראי על המהלכים שנעשו במסגרת הפרויקט, כך הוא גם יוכל לייצג אתכם טוב יותר בפני בית המשפט, להגן עליכם, או לחילופין לייצג את תביעתכם.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם