מידע חשוב אודות שמאית מקרקעין

הרבה אנשים מבקשים לעשות את עסקת חייהם, לעשות קופה, למצוא מציאה שאחרים פספסו, לעשות את המהלך הכלכלי שלהם ולצאת מורווחים. על מנת להצליח במשימה, לא מספיק רק הון ראשוני ואומץ, אלא יש להיעזר בשירתי שמאי מקרקעין, אחרת מהר מאוד האומץ יהפוך לטיפשות שבמהרה תוביל למפלה כלכלית. כיום ניתן לשמוע על הרבה "הזדמנויות כלכליות", אך יחד עם זאת האדם הממוצע לא יכול לדעת אם אכן מדובר על מציאה או על מלכודת פיננסית. על כן אם בכול זאת נתקלתם בהזדמנות מעניינת ואתם בעניין, יהיה זה רק חכם לצרף לתהליך אדם שמבין בתחום, יודע לנתח את הנתונים ואף לחזות את יעילות העסקה. אותו אדם יהיה שמאית מקרקעין מבית עסק מומחה.

כיצד לבחור שמאית מקרקעין

כיצד ניתן לבחור שמאית מקרקעין ולדעת שבחרתם נכון? ובכן אכן מדובר על שאלה חשובה, במיוחד כיוון שמדובר על שחקן ראשי שעל כתפו מונחת הצלחת העסקה. כך שעל תפקיד האדם הפרטי לבחור נכון את השמאי שלו, ומרגע שהוא בחר הכדור עובר לידי השמאי. על כן על מנת להצליח בתפקיד שלכם, יש לבדוק לגבי אותו שמאי. יש לבדוק מה הרזומה שלו, מיהם הלקוחות, מהם סיפורי ההצלחה האחרונים שלו, עם מי הוא מקושר, מה הוא יודע להציע, מה כולל השירות שלו, מהם שלבי העבודה שלו וכדומה. כמו כן תמיד ניתן לבקש לדבר על לקוח או שניים, ואף לעשות עליו חיפוש מהיר בגוגל. אם הוא אכזב בעבר, הסבירות שתמצאו על כך עדות ברשת גדולה.

על הפרק
רבים לא יודעים אך תפקיד שמאית מקרקעין אינו רק לומר כמה הנכס שווה, בכמה ניתן למכור אותו, מהו מחיר רכישה כדאי וכדומה, אלא שמאי מקרקעין גם עשוי להשיג הקלות מיסוי, לבדוק את איכות עבודות השיפוצים, להכווין ולייעץ בתחומי תמ"א 38, לאמור דמי שימוש, להעריך שווי דמי מפתח, להעריך משמעות כשלים סביבתיים, לפעול עבור השגת שומת פיצוי, להכווין בדבר שומות ביטוח עבור חברות האשראי ועוד, כך שללא ספק מדובר בבאר של ידע חשוב שעשוי לחסוך כסף רב.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם