עזרה חשובה – שמאית מקרקעין

שמאות מקרקעין הנו תחום חשוב ונדבך מהותי בכל עסק נדל"ן. על מנת לגשת לעסקה בעיניים פתוחות, על מנת לדעת למה לצפות ולהבין בדיוק על מה מדובר, אין לעשות עסקה שכרוכה בהרבה כסף מבלי לקבל את חוות דעתו של מקצוען בתחום, וזאת כיוון שרק שמאי מקרקעין יהיה האיש שיידע לתת חוות דעת מקצועית ואמינה
לגבי רווחיות וכדאיות העסקה.

בחינת כדאיות
יש לדעת שלכל נכס יש מגוון שיקולים שמשפיעים על הכדאיות הכלכלית שלו. כך שפרמטרים כגון תוכניות עתידיות, פיתוח הסביבה, אישורי הרחבה, מיקום הנכס, קרבתו אל מוסדות לימודים, מפעלי תעשייה ומרכזי קניות, מצב הכלכלה הנוכחי ותוכניות תכנון ובנייה, הם רק חלק מהפרמטרים שמשפיעים על הרלוונטיות והכדאיות של עסקה כזו או אחרת, ועל כן יש לעבור על כל הפרמטרים, להיות בעלי גישה לפיסות מידע ואף בעלי השכלה על מנת לנתח את הנתונים. רק כך ניתן לדעת האם עסקת נדל"ן הינה כדאית, או לחלופין האם מוטב להימנע ממנה ולקחת צעד אחורה.
על הדרך
כאמור שמאות מקרקעין הנו תחום נרחב שמצריך התייחסות אל מגוון פרמטרים. כמו כן השירות גם הוא מקיף, כך שברגע שפונים לעזרת שמאית מקרקעין, הרי שניתן גם לקבל מידע חשוב בדבר הפחתת היטלי השבחה, וגם הקלות במיסוי מקרקעין, השגת שומות פיצוי, עריכת טבלאות איזון עבור תכונית איחוד וחלוקה, חוות דעת מומחית עבור דיוני בית משפט, בדיקת עבודות שיפוצים עבור נכסים משותפים ועוד.

התנהלות נכונה
אם יש עסקה בפתח, (ואין זה משנה אם מדובר על מכירת דירה יד ראשונה, או על רכישת דירת מקבלן), הרי שרגע לפני שמעלים הילוך, יש לעצור ולערב בעל מקצוע שמבין את השפה ויודע לקרוא בין השורות. המשרד של ארבל, שמאית מקרקעין,  בדיוק המקום הנכון לשם כך. מקום עם ניסיון עשיר, קהל לקוחות מרוצה, ידע נרחב ותמיכה משפטית. אל תיקחו הימורים בתחומים שמעמידים את הכספים שלכם בסיכון, במיוחד שכל שניתן לעשות הוא פשוט לפנות לקבל עזרה. מקרים רבים מראים שהוצאה שולית זו כרוכה בהצלת כספים רבים, כך שמבחינה כלכלית יהיה זה רק נכון ואחראי להיעזר בשירותי שמאות מקרקעין.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם