צעד חכם – שמאי מקרקעין

כאשר מדובר על עסקה הקשורה לרכישת או מכירת נכס, הרי שמדובר על לא מעט כסף, ולעתים על הרבה יותר ממה שיש לנו. על כן יש ללכת על עסקה שכזו רק לאחר שקיבלנו כמה שיותר מידע על מגוון הפרמטרים שעשויים להטות את העסקה לטוב או לרע. יש לקבל מידע על היטל השבחה, על אחוזי בנייה, על מס השבחה וכיוצא בזאת. לעתים על אף שהמחיר נראה לנו הוגן, מאחוריו טמונים מגוון היטלים ומיסים שממריאים את המחיר, או לחלופין יש מגון תיקונים שיש לעשות, כך שהמחיר המוצע הנו רק התשלום הראשוני שיש לשלם. על כן כיצד יודעים מהי עסקה משתלמת? ובכן כל שצריך לעשות הוא פשוט לקבל עזרה מקצועית, לפנות אל משרדה של לימור ארבל- משרד שמשלב באופן מושכל בין שירותי עריכת דין מקרקעין לבין שמאות מקרקעין.

חשיפת מידע
כאשר מדובר על עסקת נדלן, יש לדעת כיצד לחשוף את מירב המידע הרלוונטי ואף להבין את השלכותיו הכספיות הן לטווח הזמן הקרוב והן לטווח הזמן הרחוק. המשרד של ארבל מהווה אוטוריטה עליונה בתחום, אינו עושה קיצורי דרך, אלא נכנס בעובי הקורה בכל סעיף ופרמטר, כך שניתן להרגיש בטוחים ולדעת בדיוק מהם סיכוי הרווח הכספי של כל עסקה ועסקה.

בחינה כוללת
תפקידו של שמאי מקרקעין זה לבחון את התמונה הכוללת, תוך התייחסות אל כל סעיף באופן קפדני. אצל ארבל ניתן לקבל ליווי צמוד משלב השגת האישורים ועד לשלב בו בוחנים אופציה לביטול מיסי השבחה או היטלי השבחה, ואפילו עד לשלב קבלת הרישיון בטאבו. כמו כן לצד הליווי וקיצור ההליכים, ניתן גם לקבל מידע אמין לגבי השווי הריאלי הנוכחי ואף לגבי השווי הריאלי העתידי.

הוצאה כדאית
לסיכום יש לומר שאכן מדובר על הוצאה כספית, אך יחד עם זאת היא הרבה פעמים מתגלה כרווחית, כי כיוון שכשפונים לעזרתו של שמאי מקרקעין ניתן להימנע מכניסה אל עסקאות שליליות ואך להרוויח עקב קבלת הנחה או ביטול של מס כזה או אחר. באותה נשימה יש לציין לא לפנות אל כל אחד, אחרת גם משלמים וגם יוצאים מפסדים.

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם