מתי אתם צריכים עורך דין נדל"ן?

עולם המשפט הוא עולם גדול ורחב, שמכסה למעשה את כל תחומי החיים. בהתאם לכך, לא יכול כל עורך דין לעסוק בכל אחד מן התחומים הללו, תוך שהוא מייצר את מקסימום הערך עבור לקוחותיו. לשם כך, בוחר כל עורך דין תחום אחד או שניים, בהם הוא בונה התמחות יסודית ומעמיקה, ומספק שירותי עריכת דין סביב תחומים אלה. עורך דין נדל"ן הוא עורך דין המתמחה בעולם הנדל"ן, ויודע לטפל בכל מקרה משפטי העוסק בתחום הנדל"ן. יחד עם זאת, הצורך בעורך דין אינו עולה רק כאשר מתגלע סכסוך בין צדדים, אלא גם בשלב שבונים מערכת יחסים, וזאת על מנת להבטיח שכל צד מקבל את הזכויות שלו, מודע לחובות שלו, וכי מערכת היחסים נבנית בצורה נכונה ועל פי אמות מידה משפטיות.

ניהול ההתקשרויות שלכם מול גורמי נדל"ן
כך למשל, במידה ואתם זכאים לביצוע תמ"א 38 במבנה בו אתם גרים, יהיה עליכם לעבור תהליך שלם עם שורה של גורמים העוסקים בתחום הנדל"ן, לרבות פקידים ברשויות הממשל, קבלנים, אדריכלים, מהנדסים וכדומה. מול כל אחד מן הגורמים הללו, אתם רוצים לוודא שאתם מתנהלים נכון, שאתם דורשים את מה שמגיע לכם, ומודעים גם למה שאתם לא יכולים לדרוש. כדי שיהיה לכם את כל הידע הנדרש לכם בתחום זה, על מנת להבטיח שפרויקט תמ"א 38 שתבצעו, יהיה פרויקט מוצלח ויעבור חלק, אתם רוצים לשכור תחילה עורך דין נדל"ן המכיר גם את התחום של תמ"א 38, ודרכו לנהל את כל הקשרים שלכם עם הגורמים השונים המעורבים בפרויקט.

אספקת המעטפת המשפטית
עורך דין נדל"ן יוכל ללוות אתכם החל מהשלב הראשון, מתכנון הפרויקט, דרך ביצוע ההתקשרויות עם הגורמים המעורבים בפרויקט, וכלה בהגנה משפטית במקרה של סכסוך בין הצדדים. ככל שתשכרו את עורך הדין בשלב מוקדם יותר, ותתנו לו להיות מעורב יותר בתהליך כולו, כך תוכלו להבטיח שהטיפול שלו בתיק שלכם יהיה יעיל יותר, יסודי יותר ומקצועי יותר. עבודת עורך הדין היא אמנם לא עבודה התורמת באופן ישיר לפרויקט, אך היא מספקת את המעטפת ההכרחית לכם מבחינה משפטית.

 

נגן וידאו

צור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-6760077 או השאר פרטים ואנו נחזור אלייך בהקדם